İNANMAYAN GELSİN!


Tüm İstanbullular 13 Mayıs Cumartesi, Marmara Forum AVM’de düzenlenen 10. Geleneksel Fairy Yemek Şenliği’nde buluştu. Fairy Marka Elçisi Berna Laçin’in ev sahipliğinde gerçekleşen 10. Geleneksel Fairy Yemek Şenliği’nde binlerce kişiye tüm gün ücretsiz köfte dağıtıldı. Şenlik kapsamında ayrıca Ramazan ayı süresince şenliğe katılan kişi sayısı kadar binlerce tabak yemek, Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (Koruncuk) Vakfı'na bağışlanacak.

Öncesinde biz bloggerlara özel bir davet ile Big Chefs restaurantta Fariy Marka Elçisi Berna Laçin ve Fairy Yemek Danışmanı Gülhan Kara ile birlikte keyifli ve lezzetli bir yemek yedik.  
Güzel sohbetin ve bol bol fotoğraf çekiminin ardından hep birlikte şenlik alanına giderek bizlerde eğlencelere eşlik ettik. Ayrıca Çarkıfelek ve tabak oyunlarına katılan birçok kişi sürpriz hediyeler kazandı. Fairy’nin yine imkansızı başararak yemek şenliğinde, aynı miktarda Fairy sıvı deterjanın en çok satan bidon deterjana göre 2.5 kat daha fazla bulaşık yıkayarak, Fairy Platinum bulaşık makinesi kapsüllerinin sudan geçirmeden tek yıkamada temizlendiği tüm davetlilere kanıtlandı.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

YAZAR KAFE

Bumerang - Yazarkafe

FACEBOOK'TA BEĞEN

ÜYELER

UYARI!

WHITE COUNDTRY HOUSE COPYRIGHT2013-2016. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
BU SİTEDE YAYINLANAN YAZILAR VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.