Aileden Biri Huzurevi İle Sosyal Sorumluluk Projesi2016 'nın hafızalarda pek de iyi bir yeri olmadığı için bize düşen az da olsa iyilikleri hatırlamak ve yaşatmaktır. Geleceğe dair umutla yaşamak için bir şeyler yapmalıyız. Küçük büyük fark etmez! Yeter ki harekete geç ve bir kalbe dokun!


Kasım ayında mail kutuma bir mesaj düştü: Galatasaraylılar Yardımlaşma Vakfı Aileden Biri Huzur evi sakinleri ile beraber bir proje yapmak istediklerini söylediler. Böyle bir sosyal sorumluluk projesinin içine dahil olmak benim için gurur vericiydi.


 Bu güzel duyguyu hemen Dekoblogosfer ekibimiz ile paylaştım. Tabi ki fikirler hava da uçuştu. Sakinleri zorlamayacak en önemlisi onların  keyif alacakları bir etkinlik olmalıydı. Dekorasyon blogları bir arada olunca işin içinde dekorasyon ile ilgili bir şeyler olsun istedik ve ahşap çerçeve boyama yapmaya karar verdik.

Bu konuda şüphesiz en profesyonel Han Dizayn Emel ablaya bu projeden bahsedince severek yardımcı olacağını söyledi. Malzeme konusunda da desteğini bizden esirgemedi.


O gün o kadar güzel bir ortam vardı ki zaman nasıl geçti hiç anlamadık. Sohbet muhabbet kahkahalar eşliğinde sakinlerle beraber çerçeveleri hem boyadık hem süsledik. İtiraf etmeliyim ki her biri yardım almadan o kadar güzel boyadılar ki şaştım kaldım! Onların enerjileri ile müthiş eserler çıktı ortaya. İnstagramda bu güzel projeden bahsederken bize dahil olmak ister misiniz diye sormuştuk takipçilerimize. Bizi o gün hem kendileri hem de sakinlere getirdikleri hediyeleri ile yalnız bırakmayan; The Nini Things Nihan ve Vanilian Cookie Gizem' e çok teşekkür ederiz. Ve uzak demeden bu güzel proje için gelen diğer takipçilerimiz iyi ki vardınız bize güç verdiniz.


Bu güzel günün en güzel detayları ile sizi baş başa bırakıyorum. 
Daha çok kalbe dokunmak ve iyilik kazansın diye hep çalışıyor olacağız...
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

YAZAR KAFE

Bumerang - Yazarkafe

FACEBOOK'TA BEĞEN

ÜYELER

UYARI!

WHITE COUNDTRY HOUSE COPYRIGHT2013-2016. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
BU SİTEDE YAYINLANAN YAZILAR VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.