EVİME USTA NEREDEN BULURUM DERDİNE SON!


İnsanoğlu hakkında bilinen ilk tarihten bu yana hayatını kolaylaştırmak adına türlü icatlar ortaya çıkarmıştır. Bunların içerisinde devrim niteliğinde olup üst düzey öneme sahip olanlar bulunmaktadır Bunlardan biri de “İnternet”tir. İnternet ağı sayesinde hayata dair bütün ihtiyaçlarınızın %80-90’ına yakınını bu ağ üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Örnek vermek gerekirse acıktığınızda yemek siparişi verebiliyorsunuz, veya istediğiniz kıyafete birkaç tık ile sahip olabiliyorsunuz. İşte bu yeniliklerin arasına oldukça önemli inovatif bir site daha eklendi: Evininustasi.com !

Evininustasi.com ; boyacıdan nakliyeciye, iç mimardan temizlikçiye bir çok sektörde branşında ''Usta'' olan kişiye ulaşabileceğiniz bir platform. Evininustasi.com sayesinde ihtiyacınız doğrultusunda talebinizi oluşturduktan sonra o branşta hizmet veren onlarca firmadan, ustadan fiyat teklifi alma imkanı yakalıyorsunuz. Aynı zamanda bu kişilerin daha önce yaptığı işleri, referanslarını inceleyebiliyor; onlar hakkında yorum ve puanlamaları görebiliyorsunuz. Bu sayede kriterlerinize uygun biriyle anlaşma imkanı yakalamış oluyorsunuz.

Evininustasi.com kendisine üye olan şirketler, ustalar için de oldukça avantajlı. Kayıtlı firmalar oturdukları yerden iş fırsatlarına anında ulaşabiliyor. Bununla beraber artık her işin teknolojiye, internete kaydığı bir ortamda böyle bir web sitesinde kendilerini tanıtarak reklam yapma imkanına erişmiş oluyorlar.

Siteyi hukuk fakültesinde okuyan iki genç kurmuş. Amaçları inovatif fikirler üreterek hem insanların hayatını kolaylaştırmak, hem de başarı merdivenlerini tırmanmak. Site sahipleri kendisini tercih eden kullanıcılarla son derece alakalı, onların ihtiyaçlarını gidermek için ellerinden geleni yapıyorlar. Site şu an için genel manada İstanbul, İzmir, Ankara , Bursa’da hizmet vermesiyle birlikte, yavaş yavaş diğer şehirlerde de varlık göstereceğini söylüyor.Sitenin şu an 800’den kayıtlı firması bulunuyor, bu rakamın nitelikli olması şartıyla her geçen gün artması hedefleniyor. Bakalım ilerleyen yıllarda başarı merdivenlerini tırmanıp, alanlarında önemli sitelerden biri haline dönüşebilecekler mi? Hep birlikte göreceğiz bunu.


1 yorum:

 

YAZAR KAFE

Bumerang - Yazarkafe

FACEBOOK'TA BEĞEN

ÜYELER

UYARI!

WHITE COUNDTRY HOUSE COPYRIGHT2013-2016. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
BU SİTEDE YAYINLANAN YAZILAR VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.