Yılın ürünü ! Marshall SİL-PAK


Geçtiğimiz haftalarda önde gelen boya markası Marshall yeni ürünü olan Sil-Pak' ı tarihi Ortaköy Hüsrev Kethüda Hamamında Basın mensupları ve Bloggerlara özel bir davet ile tanıttı. Biz de Dekoblogosfer Ekibi olarak  Decoridea Sibel, Dekoblog Gülşah ve ben davete katıldık. 
 Aslında adından da anlaşılacağı üzere silip tertemiz olan bir duvar boyası diyebiliriz. Aklınıza ilk olarak is, kir gelebilir ama bu boyanın öyle bir özelliği var ki özellikle çocuklu aileler yaşadı! Davet moderatörlüğünü 5 çocuk annesi Ayşe Kucuroğlu bizzat kendi tecrübeleri ile evinde yaşadıklarını bizlerle paylaşarak anlattı.
Küçük çocuğu olanların evinde olmazsa olmaz duvarda ki tükenmez kalem, pastel boya hatta içeçek lekelerine artık son dedirten Sil-Pak boya ile tertemiz duvarlarınız oluyor. Peki nasıl oluyor da çıkması zor olan bu lekeler tek bir silme ile yok oluyor?

Boya üzerinde bulunan özel film tabakası ile özellikle içecek lekeleri duvardan su itme teknolojisi ile boncuk boncuk akıp gidiyor. Yani duvar üzerine leke yapışıp kalmıyor. Tek bir silme hareketi ile kolayca temizlenebiliyor.

ARTIK HAYATINIZDA SİL-PAK VAR
Su bazlı, yüksek örtücülüğe sahip ,üstün yayılma gücü sayesinde rahat uygulanan, silikonlu ve yarı parlak görünümlü iç cephe boyasıdır.
LEKE TUTMAYAN TEKNOLOJİ 
Ne kadar silinse de, ovalansa da duvarda oluşan lekeleri iz bırakmadan çıkarmak büyük sorun. Şimdi Marshall SİL-PAK ile bu sorun tarih oluyor. Geliştirilmiş fomülüyle su itici özelliği sayesinde Marshall SİL-PAK bir film tabakası gibi yüzeyi örterek boncuklanma efekti yaratıyor. Böylece yüzeye nüfuz etmesini engelleyerek sıvı lekeler duvardan kayıp gidiyor.
KOLAY TEMİZLENİR SİL-PAK 
duvarda zorlu lekelerden korkmayın ! Meyve suyu, kola, çay, kahve gibi lekeler duvardan boncuklanarak kayıp gidiyor. Ruj, pastel boya, ketçap ve mayonez gibi lekeler ise kolayca leke bırakmadan temizlenir ve silinme sonrası boya yüzeyinde deformasyon oluşmaz.
10 KAT DAHA FAZLA SİLİNEBİLİR
 Bağımsız laboratuvarlarca yapılan testler sonucu Marshall SİL-PAK'ın silinebilirliğinin diğer sıradan iç cephe boyalarına göre 10 kat daha fazla* olduğu kanıtlanmıştır.
YARI PARLAK GÖRÜNTÜSÜYLE MEKANLAR IŞIL IŞIL 
Son kat yarı parlak görüntüsüyle duvarlar ve renkler her daim tertemiz ve ışıl ışıl
En etkili sonuç için lekeleri 3 saat içinde ıslak, yumuşak bezle ve/veya sıvı ya da mikrogranül içeren krem formundaki deterjanlarla hafifçe ovalanarak rahatlıkla temizlenebilir.
Ağartıcı, nitrik asit ve inorganik asit içeren deterjanlar kullanılmamalıdır.
*10 kat daha fazla silinebilme : Bağımsız laboratuvarlarca yapılan yapılan testler sonucunda, silikon içeren, mat, sınıf2 yaş ovalama direncine sahip Marshall iç cephe boyasına göre 10 kat daha fazla fazla olduğu kanıtlanmıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

YAZAR KAFE

Bumerang - Yazarkafe

FACEBOOK'TA BEĞEN

ÜYELER

UYARI!

WHITE COUNDTRY HOUSE COPYRIGHT2013-2016. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
BU SİTEDE YAYINLANAN YAZILAR VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.