İKEA İLE ŞEHİRDE YAZEn sevdiğim markaların başında gelen İkea geçtiğimiz hafta Kuruçeşme Corridor da yeni koleksiyonu olan 'GILTING' serisini bizlere tanıttı. Boğaz manzarasına karşı samimi bir ortamda yaptığımız kahvaltıdan sonra ürünleri yakından görük. Farklı ve bir o kadar tarz bir koleksiyon ortaya çıkmış. Herkes de olan ürünlerde sıkılmış ve klasiğin dışına çıkmak istiyorsanız bu koleksiyona bakın derim. 

Peki kimdir bu tasarım ürünleri yapan kişi merak ettiniz değil mi ?


''Yeterince göz alıcı olduğu sürece, tek bir eşya bile bütün odanın havasını değiştirebilir. Bu düşünceden yola çıkarak IKEA, Londralı erkek giyim tasarımcısı Katie Eary'nin sıradışı tasarımlarını ev mobilyalarına uygulamak üzere yola çıktı. Sonuçta ortaya sofra aksesuarları ve ev tekstil ürünlerinden oluşan göz alıcı ve şaşırtıcı GILTIG koleksiyonu çıktı.Ritmi yükseltin.Sizi sesinizi daha fazla duyurmaya davet ediyoruz.''


Evinize bu koleksiyondan bir parça bile alsanız direk dikkatleri üzerinize toplarsınız şimdiden söyleyeyim! Misafirlerinize bu tabaklarda yemek ikram ettiğinizde tüm meraklı bakışlar sizin üzerinizde toplanacak :) Kullanılan desen ve renkler ile baskı kalitesi kendini belli ediyor.Davet sırasında bizimle yakından ve samimi bir şekilde ilgilenen Pazarlama İletişim Müdürü sevgili Özge hanıma özellikle teşekkürlerimi ve sevgilerimi iletiyorum. Böyle güzel bir günü Dekoblosfer ekibi olarak keyifle yaşadık. Ayrıca sağlıklı Detox içecekleri ve Bitki ekme workshopunu deneyimledik.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

YAZAR KAFE

Bumerang - Yazarkafe

FACEBOOK'TA BEĞEN

ÜYELER

UYARI!

WHITE COUNDTRY HOUSE COPYRIGHT2013-2016. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
BU SİTEDE YAYINLANAN YAZILAR VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.