''LA DECO DES PETİTS'' MASALSI BİR ATMOSFERDE RENKLİ, SİHİRLİ BİR GEZİ...


Yeni ve kendine özgün dekorasyon markalarını sizlere tanıtmaktan ve kendi gözümden gördüklerimi aktarmaktan keyif alıyorum. 

Cumartesi günü yeni bir dekorasyon mağazasının açılış davetine gitmek için düştüm yollara. Sizin yerinize dokundum ve fotoğrafladım bu güzel atölye-mağazayı. 

Fotoğraflarla ortamın ruhunu aktarmaya çalıştım ama benden size bir tavsiye vaktiniz olursa mutlaka bu şirin mağazayı gidip görmenizi şiddetle tavsiye ediyorum!

Renklerin cesurca kullanılmış olması beni çok etkiledi.Bu renkleri kullanıpda mutsuz olmak ne mümkün!Müthiş bir enerji veriyor insana...


La déco des petits, çocuk odası dekorasyonun da alışıla gelmiş mobilya ve dekorasyon aksesuarlarının dışında, renklerin, tarzların ve zıtlıkların iç içe geçtiği, yaratıcı dekorasyon seçenekleri sunuyor.

 Masal dünyasını andıran eğlenceli ve renkli aksesuarla çocukların hayal dünyalarına sesleniyor.  
 


 


Puantiyeli kumaş mantarlar,  kadife bal kabakları, ponponlar, çiçekler ve rengarenk kuşlarla süslü kumaş kuş evleri arasında büyülü bir gezintiye çıkarıyor.


   

 


 


Mobilya,  aydınlatma, dekoratif obje ve hediyeliklerden oluşan ürün yelpazesiyle La Déco des Petits renklerin enerjisinden yola çıkıyor. 


 


 
Mağaza, konsepti ve atmosferiyle alışalı geldik çocuk dekorasyonundan oldukça farklı. 

 


 


La Déco des Petits, klasik Fransız stilinin canlı renklerle yeniden yorumlanmasıyla  “alternatif modern” mekanların oluşturulmasına öncülük ediyor. 


 
 Üstelik mekân,  hem ofis ve dekoratif aksesuarların üretildiği bir atölye, hem de dekorasyon mağazası olarak düşünülmüş.  “Mağaza- atölye-ofis”de gördüğünüz,  kullandığınız mobilyaları sipariş vererek  satın alabiliyorsunuz.

 


Fıstık yeşili,  turuncu, fuşya ve mor gibi çarpıcı renklerde hazırlanan mobilya koleksiyonu, alternatif mekânlar yaratmak düşüncesiyle hazırlanmış. 


 


Renkleri cesurca kullanmaktan çekinmeyen renk sever yetişkinlerin de çok keyif alacağı mağaza , minik çiçekli ve pötikareli kumaşlardan hazırlanan, ponponlar ve tamamen  el işçiliğiyle üretilen aydınlatma koleksiyonunda koket avizeler,  abajur ve aplikler bulabilirsiniz.

 

 Fiyatlara gelecek olursak biraz üst seviye kalıyor. 
Bence bunun en önemli nedeni ise ürünlerin el emeği olması diye düşünüyorum.
Beğendiğiniz ürünleri kişiye özel olarak da renk kumaş vb olarak değiştirebilirsiniz.


  
 Daha çok yeni olduğu için şimdilik buradan facebook hesaplarına ulaşabilirsiniz.


 Uzun yıllar dekorasyon  dergilerinde editörlük yaptıktan sonar dekorasyon sektörünün lider firmalarına profesyonel fotoğraf stilistliği hizmeti veren Elif Osmanoğlu,  meslekteki deneyimini yeni açtığı  La Déco des Petits ile daha geniş kitlelere aktarmak istiyor. 


Peki nerede bu masallar ülkesi :)

Taşköprü Cad. Huzur Apt. No 30/1
Acıbadem/ Kadıköy
Tel: 0533 742 96 66

2 yorum:

 

YAZAR KAFE

Bumerang - Yazarkafe

FACEBOOK'TA BEĞEN

ÜYELER

UYARI!

WHITE COUNDTRY HOUSE COPYRIGHT2013-2016. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
BU SİTEDE YAYINLANAN YAZILAR VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.