ALTINCICADDE.COM' LA PASTEL TONLAR EVİNİZDE
Mevsim ne olursa olsun pastel tonlar mekanı ferah ve geniş göstermesi açısından son zamanlarda en çok tercih edilen dekorasyon tarzı olmaya başlamıştır. Bu dekorasyon tarzı içimizdeki romantikliği ortaya çıkardığı  için insan daima kendini mutlu hissedebiliyor. 

En Son moda ürünleri ve farklı tarzlara göre gruplanmış konseptleri bulmak artık  altıncıcadde.com la daha kolay.  Hangi tarzdan hoşlanıyorsanız o ürün gruplarının bir arada olduğu mobilya ve aksesuar seçimleri özenle sizler için hazırlanmış.

Bu hafta altıncıcadde.com'un sizler için hazırlamış olduğu 'PASTEL TONLAR EVİNİZDE'  konseptinden beğenmiş olduğum ürün gruplarını gelin beraber inceleyelim. Bu ürün grupları ile nasıl bir oda hazırlayabiliriz fikir sahibi olalım.
                              

                                           


 Doğal renk ve biraz eskitilmiş romantik figürlü çerçeveler  anılarınıza eşlik edecektir.

Yemek masalarında sandalyelerden sıkıldıysanız onun yerine puf kullanabilirsiniz. Hem farklı hem de daha rahat bir oturma bölümü elde edebilirsiniz.


Pastel dekorasyonda en çok tercih edilen renk seçimi pembedir. Pembe vintage bu koltuk evinizin baş köşesinde olmaya layık. Ondan vazgeçemeyeceksiniz. Beyaz eskimiş görünümlü bu dolap country den vazgeçmeyip mutfağında pastel tonlar kullanmak isteyenler için tercih edilebilir. Mutfağınız da bu güzel dolaba yer açabilirsiniz.

Kuş kafesli saatler ve çerçeveler pastel tonlarla birleşince en çok sevdiğiniz aksesuarlardan biri oluyor.
Gül desenin zarifliği pastel dekorasyonda olmazsa olmazlardan. Eğer pastel dekorasyon tercihiniz ise küçükte olsa mutlaka gül desenini kullanın. Desenin etkisi tüm odayı saracaktır.Eminim sizde benim gibi bu iki koltuğun ikisini de almamak için kendinizi zor tutacaksınız. Her iki renkte pembenin tonunu çok güzel yansıtmış. Bu koltuğun üzerinde romantik çiçek desenli yastıklarınızı sergileyebilirsiniz.
Beyaz renkli ve doğal görünümlü mobilyalar her zaman odanın daha geniş görünmesini sağlayacaktır. Kullanacağınız aksesuarlarla bu sadeliğe hareketlilik katabilirsiniz.


Eğer sizde diğer ürünleri daha ayrıntılı incelemek isterseniz 
ziyaret edebilirsiniz. İyi alışverişler...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

YAZAR KAFE

Bumerang - Yazarkafe

FACEBOOK'TA BEĞEN

ÜYELER

UYARI!

WHITE COUNDTRY HOUSE COPYRIGHT2013-2016. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
BU SİTEDE YAYINLANAN YAZILAR VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.