İÇİMİZ AÇILSIN DİYE


Herkeslere merhaba. Tatil dönemi olduğu için buralara pek uğrayamıyorum. Tatilimizi İzmir de geçirdiğimiz için malum sıcaklar insanı zorluyor. Sıcak insan hayatını resmen yavaşlatıyor. Hiç bir şey yapmak istemiyorum. Sürekli kumsal, deniz modundayım. Okulların açılması sayılı günler kaldı ama ben bunu düşünmek bile istemiyorum. Döndüğümüzde, adepte olmakta biraz zorluk çekicem sanırım... Neyse şimdi tatilde miyiz ? Tatildeyiz :) Anı yaşamak lazım!

Bu arada yeni evimize taşındık. Taşınmak gerçekten çok zormuş. Bazen öyle bir an oldu ki tüm eşyaları bırakıp kaçıveresim geldi. Neyse ki sonunda daha huzurlu olacağımız yeni bir evdeyiz. Yerleşir yerleşmez hemen buralara kaçtık :)

Bu aralar sıkça takip ettiğim bir blogu sizinle paylaşmak istiyorum. Sizde bu güzelliklerden mahrum olmayın istedim. Tam benim tarzım bir blog . Çünkü ben baktıkça hayaller kuruyor, heyacanlanıyor ve aklıma bir sürü fikirler geliyor. Bazen de bana ilham oluyor. Kendimde obje çekimleri yaptığım için onun çekimlerini örnek alıyorum. Sizlerle bir kaç fotoğrafını paylaşacağım. Eminim sizde keyif alacaksınız. 

Hayal kurmak, aaa çok güzelmiş demek serbest :) İyi seyirler...

Obje çekiminin de bir sanat olduğunu bu fotoğraflar bize gösteriyor. Dikkat ettiyseniz resimlerde ki ana renk beyaz ve kırmızı. Bu iki rengin diğer renklerle ne kadar uyumlu olduğuna bir bakın. Ne kadarda zenginlikten abartıdan uzak resimler öyle değil mi ? Hepsi çok mütevazi... Kendimin de yaptığı obje çekimi fotoğrafçılığını çok seviyorum. Önemli olan farklı desenleri, dokuları, objeleri bir araya getirip aralarında ki nüansı yakalamak. 
Farklı resimler ama hepsinin ritmi aynı enerjiyi veriyor insana.

Bunu gibi yüzlerce resmi sizde görmek ve blogu ziyaret etmek isterseniz. Buyrun buraya...


Mutlu pazarlar :)

2 yorum:

  1. çok mu çokk tatlı bir bloğunuz var ve sizi keyifle takib ediyorum:)) taze bloğumla bana da beklerim :)) happyyweekend.blogspot.com

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. Teşekkürler :) Ben de hemen sizi ziyaret ediyorum sevgiler ;)

      Sil

 

YAZAR KAFE

Bumerang - Yazarkafe

FACEBOOK'TA BEĞEN

ÜYELER

UYARI!

WHITE COUNDTRY HOUSE COPYRIGHT2013-2016. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
BU SİTEDE YAYINLANAN YAZILAR VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.