KENDİN YAP 3 : T-SHIRT TASARIMI


Bu aralar nedendir bilmem sürekli üretmek , tasarlamak, yeni bir şeyler ortaya çıkarma konusunda isteklerim tavan yaptı diyebilirim. Elime neyi alsam acaba şöyle yapsam mı deyip kendimi işin başına oturmuş buluyorum. Eee birazda  el becerim olunca ortaya güzel şeyler çıkıyor ve daha mutlu oluyorum.
Uğramadan, bir göz atmadan geçemediğim mağazalardan birisi Koton. Bir şey almasam da tasarımlara, kreasyonlara mutlaka bakarım. Her mağaza da bulabileceğimiz gibi rengarenk tshirtler vardı. Toz pembe ve cam göbeği rengini görünce hemen ikisinide aldım. Bu aralar gözüm hep pastel renkler de. Bu iki tshirt aldığımda sade ve hiç bir şey yoktu üzerinde. 


Daha önce üzerindeki çiçek modeli 
beğenmediğim bir elbisemin üzerindeydi. Elbiseyi bir güzel kesip bu çiçeği oradan çıkardım. Yaklaşık bir yıl önce ve dikiş kutumda saklı duruyordu. Birden aklımda ampuller patladı ve bu tshirtle uyumlu olacağını düşündüm. Hemen elime iğne ipliği aldım ve diktim. Çok yakıştı çooooook! Görenler hazır sanıyor :)

(Çiçek daha önce bende olduğu için maliyet sadece 9.90 )

Gelelim ikinci tshirte. Tasarladığım bu tshirtin aynısı Koton mağazasında mevcut. İndirimsiz 29.90 dı fiyatı. Bana göre sadece üzerinde boncuk var diye fiyatı çok geldi. Tabi ki hemen aklıma fotoğrafını çektim. Görüldüğü gibi boncuklarla üçgen şeklinde cep yaptım. Koton da ki modelin aynısı oldu. 


( T-shirt 9.90, Boncuk 2 lira, maliyet sadece 11.90 )


Eğer sizinde el beceriniz varsa değerlendirmek için beklemeyin . 

İnanın sonunda ki mutluluk ve ben yaptım demek her şeye değer...

İki t-shirt daha yolda geliyor :))

Mutlu hafta sonları...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

YAZAR KAFE

Bumerang - Yazarkafe

FACEBOOK'TA BEĞEN

ÜYELER

UYARI!

WHITE COUNDTRY HOUSE COPYRIGHT2013-2016. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
BU SİTEDE YAYINLANAN YAZILAR VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.