EV TURU 2 ( EKLEKTİK-COUNTRY)


RENKLİ EV

Artık bahar gelsinnnn!!!  Bir gün güneşli bir gün bulutlu havalar insanı şaşırtıyor. Sabah montlarla gittiğimiz işyerlerinden öfleyerek püfleyerek çıkıyoruz. Sabahtan serin hava öğleden sonra güneşli hava insanı bunaltıyor. Yağmur güzel doğayı yeşillendiriyor ama artık güneş yüzünü göstersin istiyorum. Güneş gerçekten insana enerji veriyor. Güneşli havalar da daha hareketli oluyoruz ve günümüz pozitif geçiyor.

Havanın ne yapacağı belli olmuyor. En iyisi bizler evlerimize baharı kendimiz getirelim. Evlerde bahar havası yaratmak için yapmamız gerekenlerden en önemlisi evimizde canlı yeşil ve renkli çiçekler bulundurmak. Canlı çiçek insana pozitif enerji veriyor hele ki birde mis gibi kokuyorsa… Çiçeklerin haricinde tekstiller de canlı renkler tercih edilebilir.

Şimdi renkli bir eve misafir olacağız. Evlerimiz de bahar havası yaratmak için yapmamız gerekenlerden birkaç ipucu. İyi seyirler….


Yemek bölümünde ana renk beyaz seçilmiş, mobilyalar da naturel dokularla country izleri taşıyor, canlı bitkilerle hareket katılmış…Mutfakta açık raf sistemi tercih edilmiş, renkli aksesuarlarla odak noktası haline getirilmiş…Yatak odasında duvar kağıdında ve halı da patchwork deseni kullanılarak eklektik tarz uygulanmış…Mutfak salonla birleştirilerek geniş bir ortam oluşturulmuş, Ana renk beyazın üzerine oturma bölümünde renkli mobilyalar kullanılmış…Giriş bölümünde kullanılan ayna ve raf tam bir country, canlı çiçeklerle bahar gelmiş bile…
Serin havalarda yakılabilecek eski bir soba ortama sıcaklık katmış…
Evin genel görünümün de eklektik ve country tarzı bir ara da kullanılarak renkli bir bahar evi oluşturulmuş….

(Önemli bir ipucu beyaz renk her zaman evlerimizi daha geniş gösterir )

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

 

YAZAR KAFE

Bumerang - Yazarkafe

FACEBOOK'TA BEĞEN

ÜYELER

UYARI!

WHITE COUNDTRY HOUSE COPYRIGHT2013-2016. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
BU SİTEDE YAYINLANAN YAZILAR VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.